BioSync Pharmaceuticals
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Kontakinligting
BioSync Pharmaceuticals
21 Mc Hardy Ave, Holland Park, Gqeberha, 6001, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
Bekom aanwysings
Historiese telefoon:
041 373 4191
Historiese Ure:
Vertoon (v)
Maandag
09:00 – 17:00
Dinsdag
09:00 – 17:00
Woensdag
09:00 – 17:00
Donderdag
09:00 – 17:00
Vrydag
09:00 – 17:00
Saterdag
Gesluit
Sondag
Gesluit
Facebook-profiel:
Besoek
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
BioSync Pharmaceuticals is in Port Elizabeth, Oos-Kaap geleë.
bedryf
Inkopies
Beset in:
apteek
ISIC-Kodes
4772
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is BioSync Pharmaceuticals geleë?
BioSync Pharmaceuticals is geleë by
21 Mc Hardy Ave, Holland Park, Gqeberha, 6001, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap
.
Q2
Watter dae is BioSync Pharmaceuticals oop?
Hierdie lysing is gemerk as verval.
BioSync Pharmaceuticals is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q3
Wat is die webadres (URL) vir BioSync Pharmaceuticals?
Daar is geen gelyste webwerf vir BioSync Pharmaceuticals, maar jy kan BioSync Pharmaceuticals op
Facebook
vind.
+
Historiese inligting
Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
www.naturesownbrands.co.za
+
Bykomende besighede by hierdie adres
21 Mc Hardy Ave, Holland Park, Gqeberha, 6001, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
Acorn Black Investments
Besigheid by hierdie adres
E C Clean Cc
Besigheid by hierdie adres
E C Clean Agencies
Besigheid by hierdie adres
E C Clean Cc
Besigheid by hierdie adres
East Cape Labels
Besigheid by hierdie adres
Hychem Eastern Cape (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 6001
Besighede in 6001:
15334
Bevolking:
91037
Kategorieë
Shopping:
20%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
59%
matige:
28%
duur:
12%
Baie Duur:
2%
Ander:
0%
Area kodes
41:
84%
7:
7%
Ander:
9%
Woongebiede
Mill Park:
7%
North End:
20%
Port Elizabeth Central:
18%
Sidwell:
6%
Summerstrand:
7%
Sydenham:
6%
Ander:
35%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 6001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in