Bill Tolken Hendrikse

Besigheidskontak

Inge Hendrikse

Law Practice

Kontakinligting

Bill Tolken Hendrikse
1 Sarel Cilliers St, Bellville, Cape Town, 7530, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 944 3000
Telefoon: 021 945 1180
Telefoon: 021 945 1108
Faks: 021 945 1120
Facebook-profiel: Besoek
Twitter voer (twiets): Besoek
Google kaarte: Besoek
LinkedIn-profiel: Besoek
Vierkantig: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Bill Tolken Hendrikse was gestig in 1961.
Werknemers: <25
Gestig: 1961
bedryf
Professionele Dienste »  Familiereg
Beset in:
Estate Planning Attorney, Law Firm, General Practice Attorney, Familiereg
ISIC-Kodes
6910

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Bill Tolken Hendrikse in besigheid?

Bill Tolken Hendrikse doen sake vir nagenoeg 65 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Bill Tolken Hendrikse?

Die foonnommer vir Bill Tolken Hendrikse is 021 944 3000.
Q3

Waar is Bill Tolken Hendrikse geleë?

Bill Tolken Hendrikse is geleë by 1 Sarel Cilliers St, Bellville, Cape Town, 7530, South Africa, Wes-Kaap.
Q4

Watter dae is Bill Tolken Hendrikse oop?

Bill Tolken Hendrikse is oop Ma.–Vr. 08:00–16:30; gesluit Sa.–So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Bill Tolken Hendrikse?

Inge Hendrikse (Law Practice) by Bill Tolken Hendrikse. Jy kan Inge Hendrikse by e-posadres [email protected] kontak.
Q6

Is daar enige ander kontakte geassosieer met Bill Tolken Hendrikse?

Ons het 9 addisionele kontak(te) vir Bill Tolken Hendrikse. Dit sluit: Butch Van Blerk, Helanie Steenkamp, Iwan Tolken, Adrie Pretorius, Jesse De Wet, Heila Bouwer, Cornel Wessels, Xhoba Phumzi Mbiyo & Liezl Kritzinger in.
Q7

Wat is die webadres (URL) vir Bill Tolken Hendrikse?

Die webwerf vir Bill Tolken Hendrikse is www.billtolken.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

1 Sarel Cilliers St, Bellville, Cape Town, 7530, South Africa
+

Besighede in Poskode 7530

Besighede in 7530: 17203
Bevolking: 94786
7530 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  15%
Ander:  62%

Prys

goedkoop:  51%
matige:  32%
duur:  13%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

21:  85%
7:  5%
Ander:  9%

Woongebiede

Bellville:  28%
Boston:  6%
Oakdale:  5%
Stikland Industrial:  7%
Ander:  55%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7530

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie