Berea Youth SDA
Kontakinligting
Berea Youth SDA
20 Doris St, Berea, Johannesburg, 2198, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
074 465 0558
Web:
bereayouth.joburg
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
bedryf
bedryf
Beset in:
Youth Organization
ISIC-Kodes
9499
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Berea Youth SDA?
Die foonnommer vir Berea Youth SDA is
074 465 0558
.
Q2
Waar is Berea Youth SDA geleë?
Berea Youth SDA is geleë by
20 Doris St, Berea, Johannesburg, 2198, South Africa, Gauteng
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Berea Youth SDA?
Jy kan Berea Youth SDA kontak deur die telefoonnommer
074 465 0558
te gebruik.
Q4
Wat is die webadres (URL) vir Berea Youth SDA?
Die webwerf vir Berea Youth SDA is
bereayouth.joburg
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
20 Doris St, Berea, Johannesburg, 2198, South Africa
BenGlad Photography
Besigheid by hierdie adres
Berea Seventh Day Adventist Church
Besigheid by hierdie adres
Md Media Productions
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 2198
Besighede in 2198:
6703
Bevolking:
124425
Kategorieë
Shopping:
17%
Professional Services:
15%
Home Services:
13%
Ander:
56%
Prys
goedkoop:
63%
matige:
37%
Ander:
0%
Area kodes
11:
69%
7:
16%
Ander:
15%
Woongebiede
Berea:
9%
Bruma:
6%
Cyrildene:
8%
Houghton Estate:
28%
Yeoville:
22%
Ander:
26%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 2198
Geslag
Manlik:
51%
Vroulik :
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in