Benoni Gearbox
Kontakinligting
Benoni Gearbox
68 Harpur Ave, Benoni, 1501, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
011 420 3090
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Motorwerktuigkundige.
bedryf
Motor
»
Motorwerktuigkundige
Beset in:
Opknapping en herstel van voertuie
ISIC-Kodes
4520
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Benoni Gearbox?
Die foonnommer vir Benoni Gearbox is
011 420 3090
.
Q2
Waar is Benoni Gearbox geleë?
Benoni Gearbox is geleë by
68 Harpur Ave, Benoni, 1501, South Africa, Gauteng
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Benoni Gearbox?
Jy kan Benoni Gearbox kontak deur die telefoonnommer
011 420 3090
te gebruik.
+
Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye
Novogen
Motorwerktuigkundige
3.71 km ·
1281 Middle Rd
Team Trucking
Vragmotors en Sleepwaens
4.23 km ·
39 Michelson Rd
Techno Diesel Injection
Motorwerktuigkundige
5.16 km ·
5 Main Reef Road
+
Bykomende besighede by hierdie adres
68 Harpur Ave, Benoni, 1501, South Africa
Pg Autoglass (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
Pg Glass Fitment Centre - Benoni
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 1501
Besighede in 1501:
3381
Bevolking:
214096
Kategorieë
Shopping:
22%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
57%
matige:
34%
duur:
8%
Baie Duur:
1%
Ander:
0%
Area kodes
11:
77%
7:
9%
82:
6%
Ander:
9%
Woongebiede
Benoni:
25%
Benoni South:
5%
Farrarmere:
9%
Northmead:
17%
Rynfield:
9%
Ander:
35%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 1501
Geslag
Manlik:
51%
Vroulik :
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in