Bench Mark
Kontakinligting
Bench Mark
56 5th Ave, Walmer, Gqeberha, 6070, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6070
Bekom aanwysings
Telefoon:
082 418 9243
Telefoon:
041 581 5911
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Bench Mark is geleë by Port Elizabeth, Oos-Kaap, en was gestig in 1993-03-05. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Klerewinkels.
Gestig:
1993-03-05
Liasseernommer:
1993-005533-23
bedryf
Inkopies
»
Klerewinkels
Beset in:
Groothandel van klere, skoene en leerartikels in spesialiswinkels
ISIC-Kodes
4771
Vrae en Antwoorde
Q1
Hoe lank is Bench Mark in besigheid?
Bench Mark doen sake vir nagenoeg
33 jaar
.
Q2
Wat is die foonnommer vir Bench Mark?
Die foonnommer vir Bench Mark is
082 418 9243
.
Q3
Waar is Bench Mark geleë?
Bench Mark is geleë by
56 5th Ave, Walmer, Gqeberha, 6070, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap
.
Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Bench Mark?
Jy kan Bench Mark kontak deur die telefoonnommer
082 418 9243
te gebruik.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
56 5th Ave, Walmer, Gqeberha, 6070, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6070
Adviceworx
Besigheid by hierdie adres
Farmhouse B&B CC The
Bed-en-ontbyte
+
Besighede in Poskode 6070
Besighede in 6070:
2109
Bevolking:
77271
Kategorieë
Shopping:
24%
Professional Services:
12%
Ander:
65%
Prys
goedkoop:
66%
matige:
26%
duur:
4%
Baie Duur:
3%
Ander:
0%
Area kodes
41:
83%
7:
5%
82:
5%
Ander:
6%
Woongebiede
Lorraine:
11%
Walmer:
44%
Ander:
45%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 6070
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in