Asra Services Cc

Kontakinligting

Asra Services Cc
7 Mahogany Road, Pinetown, 3610, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 700 4248
Faks: 031 700 2855
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Asra Services Cc?

Die foonnommer vir Asra Services Cc is 031 700 4248.
Q2

Waar is Asra Services Cc geleë?

Asra Services Cc is geleë by 7 Mahogany Road, Pinetown, 3610, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Asra Services Cc?

Jy kan Asra Services Cc kontak deur die telefoonnommer 031 700 4248 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

7 Mahogany Road, Pinetown, 3610, South Africa
+

Besighede in Poskode 3610

Besighede in 3610: 20822
Bevolking: 373086
3610 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Industry:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  41%
duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  6%
Ander:  10%

Woongebiede

Hillcrest:  6%
Kloof:  9%
New Germany:  12%
Pinetown:  19%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3610

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie