Amok Digital

Besigheidskontak

Thabang Senona

Marketing and Advertising

Kontakinligting

Amok Digital
Albury office park, 1 Magalieszicht Crescent, Dunkeld West, Randburg, 2196, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 083 542 3226
Telefoon: 087 089 3870
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Instagram: Besoek
LinkedIn-profiel: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Amok Digital was gestig in 2014.
Werknemers: <25
Gestig: 2014
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Internet Marketing Service
ISIC-Kodes
7310

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Amok Digital in besigheid?

Amok Digital doen sake vir nagenoeg 12 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Amok Digital?

Die foonnommer vir Amok Digital is 083 542 3226.
Q3

Waar is Amok Digital geleë?

Amok Digital is geleë by Albury office park, 1 Magalieszicht Crescent, Dunkeld West, Randburg, 2196, South Africa, Gauteng.
Q4

Watter dae is Amok Digital oop?

Amok Digital is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Amok Digital?

Thabang Senona (Marketing and Advertising) by Amok Digital. Jy kan Thabang Senona by e-posadres [email protected] kontak.
Q6

Is daar enige ander kontakte geassosieer met Amok Digital?

Ons het 8 addisionele kontak(te) vir Amok Digital. Dit sluit: Emile Prinsloo, Adriaan Esterhuizen, Ané De Bruin, Victoria Payne, Danielle Jansen Van Rensenburg, Chante Hutchison, Tamen De Lange & Amokelani Amoré Baloyi in.
Q7

Wat is die webadres (URL) vir Amok Digital?

Die webwerf vir Amok Digital is amokdigital.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Albury office park, 1 Magalieszicht Crescent, Dunkeld West, Randburg, 2196, South Africa
+

Besighede in Poskode 2196

Besighede in 2196: 25446
Bevolking: 85168
2196 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  20%
Ander:  58%

Prys

goedkoop:  48%
matige:  34%
duur:  14%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

11:  82%
7:  5%
Ander:  13%

Woongebiede

Craighall Park:  6%
Hyde Park:  6%
Illovo:  8%
Parkmore:  7%
Rosebank:  16%
Sandown:  7%
Ander:  50%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2196

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie