Alarm Supplies (Pty) LTD

Kontakinligting

Alarm Supplies (Pty) LTD
65 Julbert Rd. Benrose
Johannesburg, Gauteng, 2094
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 614 6541
Faks: 011 614 8213
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Alarm Supplies (Pty) LTD is in Johannesburg, Gauteng geleë.

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Alarm Supplies (Pty) LTD?

Die foonnommer vir Alarm Supplies (Pty) LTD is 011 614 6541.
Q2

Waar is Alarm Supplies (Pty) LTD geleë?

Alarm Supplies (Pty) LTD is geleë by 65 Julbert Rd. Benrose, Johannesburg, Gauteng, 2094.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Alarm Supplies (Pty) LTD?

Jy kan Alarm Supplies (Pty) LTD kontak deur die telefoonnommer 011 614 6541 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

65 Julbert Rd. Benrose Johannesburg, Gauteng, 2094
+

Besighede in Poskode 2094

Besighede in 2094: 9710
Bevolking: 103392
2094 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  40%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  74%
7:  13%
Ander:  13%

Woongebiede

City and Suburban:  8%
Heriotdale:  6%
Jeppestown:  11%
Kensington:  11%
Malvern:  11%
New Doornfontein:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2094

Geslag

Manlik:  53%
Vroulik :  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie