Agm Printquip (Pty) LTD

Kontakinligting

Agm Printquip (Pty) LTD
GROUND FLOOR AUTO HOUSE 13 CROSS ROAD GLENHAZEL 2192, South Africa
Johannesburg, Gauteng, 2192
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Agm Printquip (Pty) LTD is geleë by Johannesburg, Gauteng, en was gestig in 2002-05-09.
Gestig: 2002-05-09

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Agm Printquip (Pty) LTD in besigheid?

Agm Printquip (Pty) LTD doen sake vir nagenoeg 24 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Agm Printquip (Pty) LTD?

Die foonnommer vir Agm Printquip (Pty) LTD is 011 262 9500.
Q3

Waar is Agm Printquip (Pty) LTD geleë?

Agm Printquip (Pty) LTD is geleë by GROUND FLOOR AUTO HOUSE 13 CROSS ROAD GLENHAZEL 2192, South Africa, Johannesburg, Gauteng.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Agm Printquip (Pty) LTD?

Jy kan Agm Printquip (Pty) LTD kontak deur die telefoonnommer 011 262 9500 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

GROUND FLOOR AUTO HOUSE 13 CROSS ROAD GLENHAZEL 2192, South Africa Johannesburg, Gauteng, 2192
+

Besighede in Poskode 2192

Besighede in 2192: 8326
Bevolking: 54534
2192 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  16%
Ander:  63%

Prys

goedkoop:  51%
matige:  39%
duur:  11%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  8%
82:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Highlands North:  14%
Norwood:  12%
Orange Grove:  15%
Sydenham:  5%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2192

Geslag

Vroulik :  54%
Manlik:  46%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie