Adventure Shuttle

5,0 ★★★★★ 1+ resensies

Kontakinligting

Adventure Shuttle
11 Ralda Rd Randburg
Johannesburg, Gauteng, 2125
Bekom aanwysings
Telefoon: 083 399 5167
Facebook-profiel: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Adventure Shuttle is geleë by Johannesburg, Gauteng, en was gestig in April 2012.
Gestig: April 2012

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Adventure Shuttle in besigheid?

Adventure Shuttle doen sake vir nagenoeg 15 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Adventure Shuttle?

Die foonnommer vir Adventure Shuttle is 083 399 5167.
Q3

Waar is Adventure Shuttle geleë?

Adventure Shuttle is geleë by 11 Ralda Rd Randburg, Johannesburg, Gauteng, 2125.
Q4

Watter dae is Adventure Shuttle oop?

Adventure Shuttle is oop Ma.–So. 24 Huur .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Adventure Shuttle?

Jy kan Adventure Shuttle kontak deur die telefoonnommer 083 399 5167 te gebruik.
Q6

Wat is die webadres (URL) vir Adventure Shuttle?

Die webwerf vir Adventure Shuttle is www.adventureshuttle.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

11 Ralda Rd Randburg Johannesburg, Gauteng, 2125
+

Besighede in Poskode 2194

Besighede in 2194: 20131
Bevolking: 141642
2194 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  19%
Ander:  59%

Prys

goedkoop:  55%
matige:  37%
duur:  6%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  8%
82:  5%
Ander:  9%

Woongebiede

Blairgowrie:  12%
Ferndale:  30%
Randburg:  8%
Ander:  50%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2194

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie

Besigheidterugvoer

★★★★★Geen resensies oor AlleBesigheid nie5,0★★★★★1+ resensies elders

0 Assesserings

Wees die eerste om 'n resensie te skryf.