Active Switchboards

Kontakinligting

Active Switchboards
Unit 6, 19 Willow Rd, Stikland, Cape Town, 7530, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7530
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 949 0175
Telefoon: 083 315 9263
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Active Switchboards is geleë by Kaapstad, Wes-Kaap, en was gestig in 2009-02-24.
Gestig: 2009-02-24
Liasseernommer: 2009-034953-23
bedryf
Inkopies
Beset in:
Electrical Supply Store
ISIC-Kodes
4752

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Active Switchboards in besigheid?

Active Switchboards doen sake vir nagenoeg 18 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Active Switchboards?

Die foonnommer vir Active Switchboards is 021 949 0175.
Q3

Waar is Active Switchboards geleë?

Active Switchboards is geleë by Unit 6, 19 Willow Rd, Stikland, Cape Town, 7530, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Active Switchboards?

Jy kan Active Switchboards kontak deur die telefoonnommer 021 949 0175 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Unit 6, 19 Willow Rd, Stikland, Cape Town, 7530, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7530
+

Besighede in Poskode 7530

Besighede in 7530: 17203
Bevolking: 94786
7530 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  15%
Ander:  62%

Prys

goedkoop:  51%
matige:  32%
duur:  13%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

21:  85%
7:  5%
Ander:  9%

Woongebiede

Bellville:  28%
Boston:  6%
Oakdale:  5%
Stikland Industrial:  7%
Ander:  55%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7530

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie