Accounting Central
Kontakinligting
Accounting Central
9 Sefako Makgatho Dr, Sinoville, Pretoria, 0129, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
079 694 0493
Uur:
Vertoon (v)
Maandag
07:00 – 19:00
Dinsdag
07:00 – 19:00
Woensdag
07:00 – 19:00
Donderdag
07:00 – 19:00
Vrydag
07:00 – 19:00
Saterdag
07:00 – 19:00
Sondag
Gesluit
Web:
www.accountingcentral.co.za
Epos:
[email protected]
Facebook-profiel:
Besoek
Google kaarte:
Besoek
LinkedIn-profiel:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
Epos
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Rekenmeester, Bookkeeping Service, Tax Consultant
ISIC-Kodes
6920
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Accounting Central?
Die foonnommer vir Accounting Central is
079 694 0493
.
Q2
Waar is Accounting Central geleë?
Accounting Central is geleë by
9 Sefako Makgatho Dr, Sinoville, Pretoria, 0129, South Africa, Gauteng
.
Q3
Watter dae is Accounting Central oop?
Accounting Central is oop Ma.–Sa. 07:00–19:00; gesluit So. .
Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Accounting Central?
Jy kan Accounting Central kontak deur die telefoonnommer
079 694 0493
te gebruik.
Q5
Wat is die webadres (URL) vir Accounting Central?
Die webwerf vir Accounting Central is
www.accountingcentral.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
9 Sefako Makgatho Dr, Sinoville, Pretoria, 0129, South Africa
Auto Basic Traders
Nuwe Motorhandelaars
Caltex Fresh Stop 9 Sefako Drive
Besigheid by hierdie adres
Capitec bank ATM Caltex
ATM'e
Fiat Pretoria North
Besigheid by hierdie adres
FreshStop Sinoville
Besigheid by hierdie adres
Low Score Car Finance
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 0129
Besighede in 0129:
886
Kategorieë
Shopping:
23%
Professional Services:
13%
Ander:
64%
Prys
goedkoop:
75%
matige:
12%
Baie Duur:
12%
Ander:
0%
Area kodes
12:
60%
7:
15%
82:
10%
83:
9%
Ander:
7%
Woongebiede
Doornpoort:
7%
Montana:
5%
Sinoville:
72%
Ander:
16%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in