A F F Group Ep CC
Kontakinligting
A F F Group Ep CC
157 Commercial Rd, Sidwell, Port Elizabeth, 6061, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
041 585 0382
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Konstruksie.
bedryf
bedryf
»
Konstruksie
Beset in:
Konstruksie, Industrial Area
ISIC-Kodes
7010
,
F
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir A F F Group Ep CC?
Die foonnommer vir A F F Group Ep CC is
041 585 0382
.
Q2
Waar is A F F Group Ep CC geleë?
A F F Group Ep CC is geleë by
157 Commercial Rd, Sidwell, Port Elizabeth, 6061, South Africa, Oos-Kaap
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir A F F Group Ep CC?
Jy kan A F F Group Ep CC kontak deur die telefoonnommer
041 585 0382
te gebruik.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
157 Commercial Rd, Sidwell, Port Elizabeth, 6061, South Africa
AMP Electronics
Besigheid by hierdie adres
Auto 1 Check
Besigheid by hierdie adres
Classic Conversion
Besigheid by hierdie adres
Dakarthie Engineering Cc
Besigheid by hierdie adres
East Cape Cellular
Selfoonwinkels
F & J Service Centre
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 6061
Besighede in 6061:
138
Kategorieë
Shopping:
21%
Industry:
19%
Automotive:
17%
Professional Services:
13%
Food:
12%
Ander:
18%
Prys
goedkoop:
67%
duur:
33%
Ander:
0%
Area kodes
41:
82%
7:
8%
82:
5%
Ander:
6%
Woongebiede
Sidwell:
91%
Ander:
9%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in